021-22383746

سیستم اسکلتی و عضلانی انسان اهمیت زیادی دارند و به همین دلیل است که برای حفظ سلامتی خود باید مراقب تمام استخوانها، مفاصل و تمام اندام های بدن خود باشیم. گاهی اوقات به دلیل ضربه یا بیماری یا موارد ارثی، مشکلی برای استخوانها و سیستم اسکلتی بدن پیش می آید که در این صورت باید به پیش پزشک ارتوپد مراجعه کرد تا مشکل به وجود آمده را تشخیص دهد و سریعا آن را درمان کند. انتخاب پزشک متخصص ارتوپدی اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل، برای گرفتن بهترین نتیجه باید یک دکتر ارتوپد خوب را انتخاب کنید و نزد دکتر بسیار حرفه ای و متخصص ویزیت شوید. به همین دلیل است که در این مطلب می خواهیم به شما در انتخاب بهترین دکتر ارتوپد در تهران کمک کنیم و از شما دعوت می کنیم تا انتهای این نوشته با ما همراه باشید.

دکتر ارتوپد خوب چه کسی است؟ وظیفه اصلی دکتر فوق تخصص ارتوپد چیست؟

دکتر فوق تخصص ارتوپد، کسی است که با سیستم اسکلتی و عضلانی آشنایی کامل دارد و تمام مشکلات مفاصل، استخوانها، تاندون ها، لیگامانها و اعصاب داخلی را به خوبی می شناسد. ارتوپد می تواند هر مساله مهم در زمینه استخوانها و سیستم اسکلتی بدن را سریعا تشخیص دهد و آن را درمان کند.

دکتر ارتوپد برای سلامتی بیماران ممکن است از روشهایی مانند توان بخشی، جراحی یا درمان فیزیکی استفاده کنند که به تشخیص ارتوپد بستگی دارد. جراحی ترمیم استخوان، جراحت ها، رفع آسیبهای ورزشی و برطرف کردن تومورها از جمله کارهایی است که پزشک ارتوپد انجام می دهد. مطمئن ترین راه برای درمان بیماری های ارتوپدی، انتخاب دکتر ارتوپد خوب است که بتواند ناراحتی شما را به خوبی تشخیص دهد و بهترین روش درمان را برای شما تجویز کند.

ممکن است دکتر ارتوپد تصمیم بگیرد که در زمینه خاصی از مفاصل تخصص بگیرد و به عنوان دکتر فوق تخصص ارتوپد فعالیت کند. ممکن است دکتر فوق تخصص ارتوپد فقط به درمان مشکلات مربوط به دست، پا، آرنج، شانه یا زانو بپردازد یا تنها مسائل مربوط به کمردرد و ستون فقرات را درمان کند. همچنین دکتر ارتوپد می تواند در زمینه های متنوعی فعالیت داشته باشد و مشکلات زیادی را درمان کند.

چرا باید به دکتر فوق تخصص ارتوپد مراجعه کنیم ؟

چه زمانی باید به دکتر فوق تخصص ارتوپد مراجعه کرد؟

زمانی که در استخوانها و سیستم حرکتی خود احساس ناراحتی می کنید یا اینکه صدمه یا آسیب خاصی به شما وارد شده است، بهتر است به دکتر ارتوپد مراجعه کنید. گاهی اوقات بر اثر ضربه، تصادف یا حرکت ناگهانی و نادرست، به استخوانها، مفاصل، تاندونها و اعصاب شما آسیب وارد می شود یا درگیر زانو درد و کمردرد شدید می شوید؛ در این زمان بهترین کار این است که به سراغ دکتر ارتوپد خوب بروید تا بتوانید سریعتر درمان شوید و به زندگی معمولی خود برگردید. خیلی ها به هر پزشکی اعتماد نمی کنند و دوست دارند که به بهترین دکتر ارتوپد در تهران مراجعه کنند تا مناسب ترین روش درمانی را انجام دهند و بهترین نتیجه را از درمان خود بگیرند. به همین دلیل است که انتخاب دکتر ارتوپد خوب در تهران اهمیت زیادی دارد و ما در این نوشته می خواهیم به شما کمک کنیم تا بهترین تصمیم را بگیرید و دکتر خود را به درستی انتخاب کنید.

بهترین دکتر ارتوپد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

بهترین دکتر ارتوپد، کسی است که می تواند بیماری ها و آسیب دیدگی های مختلف سیستم اسکلتی انسان از جمله استخوانها و مفاصل را خیلی سریع تشخیص دهد و همچنین سریعا به ناهنجاری های عضلات و اندامهای داخلی بدن پی ببرد. پزشک متخصص ارتوپدی با مشاهده حالات بیمار، عکس از استخوانها، MRI و اختلال در حرکت بخش های مختلف بدن به وجود مشکل در سیستم اسکلتی پی می برد و با توجه به شرایط بیمار، بهترین درمان را انتخاب می کند.

کاری که پزشک متخصص ارتوپد انجام می دهد این است که بیمار را ویزیت می کند و با بررسی های دقیق پزشکی و آزمایش و عکس برداری، مشکل او را دقیقا پیدا می کند. سپس با توجه به شرایط بیمار، بهترین راه درمانی را برای او تجویز می کند که کمترین عوارض را برای بیمار به همراه داشته باشد و سریعترین و بهترین نتیجه را به دنبال داشته باشد. زمانی هم که اوضاع رو به وخامت باشد و هیچ راهی برای بهبودی بیمار وجود نداشته باشد، دکتر ارتوپد روش جراحی را انتخاب می کند.

جالب است بدانید بهترین دکتر ارتوپد تا جای ممکن به سراغ جراحی بیماران نمی رود؛ زیرا جراحی استخوانها و مفاصل با درد زیاد و دوره ریکاوری طولانی همراه هستند و تمام افراد نمی توانند درد عملهای جراحی استخوان را تحمل کنند. به همین دلیل است که فوق تخصص ارتوپد تا جای ممکن به دنبال سایر روشها به جز جراحی برای درمان بیماران است تا مشکلات جدی برای بیمار و به وجود نیاید و درد و ناراحتی او بیشتر نشود.

معرفی بهترین ارتوپد تهران

از آنجایی که تهران، مرکز ایران و شهری بسیار بزرگ است، پیدا کردن دکتر ارتوپد خوب و باتجربه برای بیشتر افراد کار سختی است. زیرا همه دوست دارند که پیش دکتری بروند که تجربه زیاد دارد و می تواند با تخصصش، تمام بیماری ها و ناراحتی ها را به سرعت و به بهترین شکل ممکن درمان کند. بهترین ارتوپد تهران کسی است که بیمارانش بیشترین میزان رضایت را از تشخیص و درمان او دارند و تمام افراد توانسته اند از معالجه آنها به بهبودی و سلامتی برسند.

همانطور که گفتیم بهترین دکتر ارتوپد در تهران، کسی است که تمام راهکارها و مراقبت های لازم برای درمان بخش های مهم سیستم اسکلتی و عضلانی از جمله استخوانها، مفاصل، رباط ها، تاندون ها، عصب ها و عضله ها را می داند و به بیمار کمک می کند تا سریعتر سلامتی اش را به دست بیاورد و احساس بهتری داشته باشد.

دکتر مهدی شهرستانی بهترین ارتوپد تهران

یکی از بهترین دکترهای فوق تخصص ارتوپد در تهران، دکتر شهرستانی است که سالها در زمینه تشخیص و درمان بیماری های مربوط به سیستم حرکتی فعالیت می کند و تجربه بالایی در این زمینه دارد. شما می توانید با خیال راحت به دکتر شهرستانی برای درمان مشکل و ناراحتی خود مراجعه کنید و درمان خود را به این پزشک فوق تخصص ارتوپد و حرفه ای بسپارید. تخصص بالا، تجربه های بسیار و مطالعات فراوان دکتر شهرستانی در تشخیص درست و سریع به وی کمک کرده است که بتواند بیماری و مشکل شما را به بهترین شکل ممکن درمان کند و از روش های جدید و به روز برای درمان شما استفاده کند.

چرا دکتر شهرستانی یکی از بهترین ارتوپدها در تهران است؟

داشتن تخصص و تحصیلات معتبر

دکتر شهرستانی، در بهترین دانشگاه ها تحصیل کرده است و مدرک دکتری فوق تخصصی و فلوشیپ خود را از دانشگاه های معتبر دریافت کرده است. در نتیجه شما می توانید به دانش و تخصص دکتر شهرستانی اعتماد کنید و مطمئن باشید که مشکل شما را به خوبی تشخیص می دهد.

تشخیص سریع و دقیق

یکی از مزایای انتخاب دکتر شهرستانی به عنوان پزشک معالج این است که مشکل و ناراحتی شما را به سرعت تشخیص می دهد. از آنجایی که تشخیص دکتر بسیار دقیق است، روند درمان شما سریع آغاز می شود و زودتر به بهبودی و سلامتی کامل خواهید رسید. از آنجایی که هیچ کس دوست ندارد مدت زمان طولانی درد و ناراحتی را تجربه کند، زمان فاکتور مهمی در درمان بیماری ها و ناراحتی ها محسوب می شود و با انتخاب دکتر ارتوپد خوب در تهران، شما می توانید در زمان کمتر سلامتی خود را به دست آوردید.

حضور در انجمن های بین المللی پزشکی

پزشکان با حضور در کنگره ها و انجمن های بین المللی پزشکی می توانند اطلاعات خود را به روز کنند و با جدیدترین روشهای درمان مسائل ارتوپدی آشنا شوند. دکتر شهرستانی به صورت منظم در همایش ها و رویدادهای پزشکی شرکت می کند تا با قرار گرفتن در میان دیگر پزشکان متخصص، دانش و تخصص خود را به روز نگه دارد. در نتیجه روشهای درمانی دکتر شهرستانی مطابق با آخرین دانش علم پزشکی است.

تحصیلات و تخصص دکتر شهرستانی به عنوان بهترین دکتر ارتوپد در تهران

تحصیلات و تخصص دکتر ارتوپد تاثیر زیادی در تشخیص و درمان می گذارد؛ به همین دلیل بهتر است ابتدا با تخصص دکتر شهرستانی آشنا شوید تا بتوانید با خیال راحت به این پزشک باتجربه اعتماد کنید. روند تحصیلات دکتر شهرستانی به این صورت بوده است:

 1. فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
 2. فارغ التحصیل دوره تخصصی جراحی استخوان و مفاصل از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 3. دانشجوی دوره های تکمیلی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی زانو و لگن در کشور اتریش
 4. دانشجوی ممتاز دوره تکمیلی جراحی فوق تخصصی شانه در کشور انگلستان

در سالهای اخیر، بیش از 3000 جراحی بازسازی رباط صلیبی و اصلاح پای پرانتزی توسط دکتر شهرستانی انجام شده است و بیش از 1000 جراحی تعویض مفصل در کارنامه اش دارد که تمام این جراحی ها موفقیت آمیز بوده است. در نتیجه دکتر شهرستانی به عنوان جراح ارتوپد در تهران به خوبی توانسته است بیمارانش را درمان کند تا با کمترین میزان درد و ناراحتی به بهترین نتیجه برسند و از درمان خود رضایت کامل داشته باشند.

برای درمان چه مشکلاتی می توان به دکتر شهرستانی مراجعه کرد؟

دکتر شهرستانی در درمان موارد زیر، از بهترین انتخاب ها به عنوان پزشک فوق تخصص ارتوپد است که می توانید کاملا به او اعتماد کنید:

 • جراحی های تعویض مفصل زانو و لگن
 • جراحی های آرتروسکوپی زانو و ترمیم رباط صلیبی
 • آرتروسکوپی شانه

علاوه بر این موارد، شما می توانید تمام ناهنجاری ها و مشکلات از قبیل اصلاح پای ضربدری، اصلاح پای پرانتزی، رفع تمام آسیب های ورزشی و شکستگی ها، تعویض مفصل زانو، جراحی های فوق تخصصی زانو مانند منیسک زانو و رباط صلیبی، تعویض مفصل لگن و جراحی لگن را به دکتر شهرستانی بسپارید.

جراحی های فوق تخصصی دکتر مانند جراحی در رفتگی مکرر شانه و جراحی منیسک زانو به صورت بسته (آرتروسکوپی) انجام می شود و همین موضوع درد و ناراحتی شما را به میزان زیادی کاهش می دهد. پس اگر در حال حاضر از درد در ناحیه کمر، زانو، گردن، شانه و دیگر قسمتهای بدن خود رنج می برید، از مطب دکتر شهرستانی وقت بگیرید و مشکل خود را پیش بهترین ارتوپد تهران حل کنید.

هزینه ویزیت متخصص ارتوپدی چقدر می باشد

هزینه ویزیت همه پزشکان و متخصصین در همه رشته ها تقریبا نرخ مشخصی دارد و از طرف سازمان نظام پزشکی تعیین می شود، ولی آیتمی که معمولا هزینه های بیمار را افزایش می دهد مربوط به تهیه داروها یا اگر لازم باشد عمل جراحی بیمار هست که متفاوت است. برای آگاهی از این قیمت ها میتوانید با مطب یا بیمارستان مورد نظر خود تماس گرفته و نرخ سال 1400 آن پزشک یا فوق تخصص را استعلام نمایید.

چه زمان باید به دکتر ارتوپد مراجعه کرد؟

زمانی که شما با موارد و مشکلاتی در سیستم حرکتی از جمله استخوانهای بدن و مفاصل روبرو می شوید، باید به فوق تخصص ارتوپد مراجعه کنید تا مشکل شما هرچه سریعتر تشخیص داده شود. موارد زیر از جمله مواقعی هستند که باید به پزشک ارتوپد مراجعه کرد:

 • ضربه به استخوانها و مفاصل و بروز شکستگی استخوان، دررفتگی و ترک برداشتن استخوان
 • آسیب های ورزشی و درد شدید به دلیل ضربه یا افتادن از ارتفاع
 • ناهنجاری ها و مشکلات استخوانها و مفاصل و درد شدید در استخوان
 • متورم شدن، قرمز شدن یا گرم شدن بیش از حد مفاصل داخل بدن
 • مشکلات حرکتی، سخت شدن استخوان یا عملکرد دردناک بخشی از بدن
 • نیاز به جراحی مفاصل و استخوانها، گچ گرفتن یا آتل بستن استخوان
 • کمردرد، پادرد، دیسک کمر، گرفتگی سیاتیک و…
 • آسیب به تاندونها و عضلات یا پاره شدن غضروف ها
 • پاره شدن رباط، پیچ خوردگی یا وارد آمدن فشار به رباط
 • آرتروز روماتوئید یا پوکی استخوان
 • زانو درد و خالی شدن زانو یا تق تق کردن آن
 • دررفتگی استخوان لگن و خارج شدن آن از مکان اصلی در بدن
 • ناهماهنگی پاها، زانوهای پرانتزی، چرخش پا به صورت مادرزادی و…
 • ناهنجاری انگشتان دست و پا در افراد
 • رشد غیرمعمولی استخوانها

در این موارد شما باید به پزشک متخصص ارتوپدی مراجعه کنید تا خیلی سریع روند درمان شما آغاز شود و جلوی آسیب های بیشتر گرفته شود.

درمان سریع شما با مراجعه به دکتر شهرستانی

اگر به دنبال دکتر ارتوپد خوب در تهران هستید، می توانید به دکتر شهرستانی مراجعه کنید و برای حل مشکل خود به این دکتر فوق تخصص ارتوپد اعتماد کنید. تاکنون، هزاران نفر از دانش و تخصص دکتر شهرستانی استفاده کرده اند و همگی آنها از تشخیص درست دکتر و درمان درست تجویز شده راضی بوده اند. شما هم اگر واقعا به دنبال ارتوپد خوب در تهران هستید و می خواهید بهترین روش درمانی روی شما انجام شود، بهتر است یک بار به دکتر شهرستانی مراجعه کنید و مساله خود را با ایشان در میان بگذارید تا سریعتر بتوانید سلامتی خود را به دست بیاورید.
همچنین شما میتوانید نظر و تجربه بیماران قبلی آقای دکتر را در این قسمت مشاهده کنید.

Call Now Button